TurkCoder.TK
Esenyurt Tesisatçı | Esenyurt Tesisat
0 532 636 91 15 | 0 850 532 91 64

Sosyal Medyada Biz}

Esenyurt Tesisatçı

Esenyurt Tesisatçı

Su tesisatı hizmeti, büyük apartman daireleri olmak üzere her çeşit ev, işyeri dahil olmak üzere yapılmaktadır. Daha doğrusu günün imkanlarıyla yaşayan ve tesisat sistemi olan tüm yapılarda su tesisatı vardır ve bunu uygulayan Esenyurt Tesisatçı hizmeti de vardır. İstanbul’da etkili bir başarı sergileyerek, modern cihazlar ve profesyonel olan tesisatçılarıyla hizmet vermektedir. Geliştirilmiş olduğu tüm başarılı hizmetiyle Esenyurt Tesisatçı, geleneksel yöntemlerden ayrılarak günün beklenti ve isteklerine uygun bir hizmet vermektedir. Bu hizmet su tesisat sorunlarında başarılı yöntemleri oluşturmaktadır.

Su Tesisatının Genel Hizmetleri Ve Çalışmaları

Esenyurt Tesisatçının, su tesisatı hizmetinde verdiği hizmetlerde;

  • Su Kaçaklarının tespiti ve onarımı,
  • Lavabo, mutfak, banyo, balkon gider tıkanıklıkları açma,
  • Tıkanan, ısıtmayan, bir tarafı sıcak bir tarafı soğuk olan peteklerin bakımları,
  • Kanal açma, logar tıkanıklıkları ve pimaş açma hizmetleri,

gibi çeşitli tesisat sorunlarında başarılı hizmetler vermektedir. Her birini gelişmiş cihazlar üzerinde, tesisata, gider borularına, çeşitli eşyalara, duvarlara ya da klozetlere zarar vermeden gerçekleştiren Esenyurt Tesisatçı,İstanbul’daki su tesisat hizmetini en verimli bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede yaşanabilecek her bir sorun,Esenyurt Tesisatçı tarafından güvenle ele alınabilecek ve tesisat sorunlarında olumlu neticeler kendini gösterebilecektir.

Tesisat Sorunları Neden Olur?

Tesisat sorunları, bizlerin kullanımından kaynaklı olarak ya da zamanla eskimesinden dolayı oluşmaktadır. Fakat günümüzde tesisatların kanalizasyon sistemlerine yanlış bağlanmasından tutun, tesisat döşenirken bir tesisatçının işini aceleye getirip tesisatı tam bağlamamasına kadar sorunlar kısa bir süre sonra kendini göstermiş olmaktadır. Bu yüzden su kaçakları, tıkanıklıklar, yayılan pis koku gibi tüm sorunlara karşı da Esenyurt Tesisatçı üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Sorunların çoğu çözülebilirdir ve su tesisatta yaşanan sorunlara göre gelişmiş cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar aracılığı ile tesisat sorunları, günün modern, teknolojik ve verimliEsenyurt Tesisatçı hizmetinin verilebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede,

esenyurt-su-tesisatcisi3

  • Kimyasal süreçte yıpranan, çürüyen ve paslanan tesisatlar,
  • İnsanların atıkları, kıl vb. etmenlerle tıkanan tesisatlar,
  • Yayılan pis kokular ve su kaçakları,

gibi hizmetlerde Esenyurt Tesisatçı, teknolojik cihazlar üzerinden hizmetini kaliteli bir şekilde vermektedir.

Modern Cihazlar Ve Tesisatlar Üzerindeki Etkileri

Tesisatta kullanılan cihazların büyük bir çoğunluğu yurt dışından getirtilmektedir. Her ne kadar fiyatları pahalı olsa da bugünkü işlevlerinde tesisat sorunlarının şifası olmaktadır. Esenyurt Tesisatçı servisi, İstanbul’da bu şifayı en etkili bir şekilde sağlamaktadır. Her bir yapının canlı olduğunun simgelerinden bir tanesi olan su tesisat sistemlerin bu cihazlar ile hizmet vermektedir. Bu cihazların etkileri ve özellikleri sıralanacak olursa;

  • Tesisatlarda, lavabo, mutfak, klozet ve banyo tıkanıklıklarında kamera sistemiyle tıkanıklığın yeri önceden tespit edilir. Bu işlem kameranın boru içerisinde sokulması ve ekrana yansıyan görüntülerin incelenmesi ile sağlanmaktadır. Sonrasında tıkanıklığın olduğu bölgeye, tıkanıklık açma robotu getirilerek sorun çözülmektedir. Tıkanıklık ortadan kaldırılmaktadır.
  • Su kaçaklarında, kırma dökme işlemi olmadan, bir yapının düzenine zarar vermeden, termal kamera ile suyun düzeni kamera ile izlenerek, akustik dinleme cihazları ile tesisat duvarın arkasından en iyi şekilde dinlenerek, tespit dedektörleri kullanılarak su kaçakları tespit edilerek onarımı temiz bir şekilde yapılmaktadır.
  • Peteklerin ısınmama sorunlarında da özel filtreleme cihazı ve kimyasallar kullanılarak, peteklerin sorunları çözülebilmektedir.

Bunun gibi çeşitli tüm tesisat sorunlarında Esenyurt Tesisatçının hizmeti bulunmaktadır. Su ve suyun iletilmesini sağlayan her bir işleve uygun olarak ekip geliştirmiş ve modern cihazlarla hizmet vermektedir.

esenyurt-su-tesisatcisi6

Kaynak : Beylilkdüzü Tesisatçı

31 Temmuz 2016
574 kez görüntülendi

 
Contact Person WhatsApp Tıkla
Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma    Beylikdüzü Su Tesisatçısı   Petek Temizliği    Beylikdüzü Tesisatçı