TurkCoder.TK
SU TESİSATI | Esenyurt Tesisat
0 532 636 91 15 | 0 850 532 91 64

Sosyal Medyada Biz}

SU TESİSATI

Esenyurt-su-tesisatcisi1

Su tesisatı hizmeti, büyük apartman daireleri olmak üzere her çeşit ev, işyeri dahil olmak üzere yapılmaktadır. Daha doğrusu günün imkanlarıyla yaşayan ve tesisat sistemi olan tüm yapılarda su tesisatı vardır ve bunu uygulayan Esenyurt Su Tesisatçısı hizmeti de vardır. İstanbul’da etkili bir başarı sergileyerek, modern cihazlar ve profesyonel olan tesisatçılarıyla hizmet vermektedir. Geliştirilmiş olduğu tüm başarılı hizmetiyle Esenyurt Su Tesisatçısı, geleneksel yöntemlerden ayrılarak günün beklenti ve isteklerine uygun bir hizmet vermektedir. Bu hizmet su tesisat sorunlarında başarılı yöntemleri oluşturmaktadır.

Su Tesisatının Genel Hizmetleri Ve Çalışmaları

Esenyurt Su Tesisatçısının, su tesisatı hizmetinde verdiği hizmetlerde;

 • Su Kaçaklarının tespiti ve onarımı,
 • Lavabo, mutfak, banyo, balkon gider tıkanıklıkları açma,
 • Tıkanan, ısıtmayan, bir tarafı sıcak bir tarafı soğuk olan peteklerin bakımları,
 • Kanal açma, logar tıkanıklıkları ve pimaş açma hizmetleri,

gibi çeşitli tesisat sorunlarında başarılı hizmetler vermektedir. Her birini gelişmiş cihazlar üzerinde, tesisata, gider borularına, çeşitli eşyalara, duvarlara ya da klozetlere zarar vermeden gerçekleştiren Esenyurt Su Tesisatçısı,İstanbul’daki su tesisat hizmetini en verimli bir şekilde yerine getirmektedir. Bu sayede yaşanabilecek her bir sorun,Esenyurt Su Tesisatçısı tarafından güvenle ele alınabilecek ve tesisat sorunlarında olumlu neticeler kendini gösterebilecektir.

Tesisat Sorunları Neden Olur?

Tesisat sorunları, bizlerin kullanımından kaynaklı olarak ya da zamanla eskimesinden dolayı oluşmaktadır. Fakat günümüzde tesisatların kanalizasyon sistemlerine yanlış bağlanmasından tutun, tesisat döşenirken bir tesisatçının işini aceleye getirip tesisatı tam bağlamamasına kadar sorunlar kısa bir süre sonra kendini göstermiş olmaktadır. Bu yüzden su kaçakları, tıkanıklıklar, yayılan pis koku gibi tüm sorunlara karşı da Esenyurt Su Tesisatçısı üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Sorunların çoğu çözülebilirdir ve su tesisatta yaşanan sorunlara göre gelişmiş cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar aracılığı ile tesisat sorunları, günün modern, teknolojik ve verimli Esenyurt Su Tesisatçısı hizmetinin verilebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede,

esenyurt-su-tesisatcisi3

 • Kimyasal süreçte yıpranan, çürüyen ve paslanan tesisatlar,
 • İnsanların atıkları, kıl vb. etmenlerle tıkanan tesisatlar,
 • Yayılan pis kokular ve su kaçakları,

gibi hizmetlerde Esenyurt Su Tesisatçısı, teknolojik cihazlar üzerinden hizmetini kaliteli bir şekilde vermektedir.

Modern Cihazlar Ve Tesisatlar Üzerindeki Etkileri

Tesisatta kullanılan cihazların büyük bir çoğunluğu yurt dışından getirtilmektedir. Her ne kadar fiyatları pahalı olsa da bugünkü işlevlerinde tesisat sorunlarının şifası olmaktadır. Esenyurt Su Tesisatçısı servisi, İstanbul’da bu şifayı en etkili bir şekilde sağlamaktadır. Her bir yapının canlı olduğunun simgelerinden bir tanesi olan su tesisat sistemlerin bu cihazlar ile hizmet vermektedir. Bu cihazların etkileri ve özellikleri sıralanacak olursa;

 • Tesisatlarda, lavabo, mutfak, klozet ve banyo tıkanıklıklarında kamera sistemiyle tıkanıklığın yeri önceden tespit edilir. Bu işlem kameranın boru içerisinde sokulması ve ekrana yansıyan görüntülerin incelenmesi ile sağlanmaktadır. Sonrasında tıkanıklığın olduğu bölgeye, tıkanıklık açma robotu getirilerek sorun çözülmektedir. Tıkanıklık ortadan kaldırılmaktadır.
 • Su kaçaklarında, kırma dökme işlemi olmadan, bir yapının düzenine zarar vermeden, termal kamera ile suyun düzeni kamera ile izlenerek, akustik dinleme cihazları ile tesisat duvarın arkasından en iyi şekilde dinlenerek, tespit dedektörleri kullanılarak su kaçakları tespit edilerek onarımı temiz bir şekilde yapılmaktadır.
 • Peteklerin ısınmama sorunlarında da özel filtreleme cihazı ve kimyasallar kullanılarak, peteklerin sorunları çözülebilmektedir.

Bunun gibi çeşitli tüm tesisat sorunlarında Esenyurt Su Tesisatçısının hizmeti bulunmaktadır. Su ve suyun iletilmesini sağlayan her bir işleve uygun olarak ekip geliştirmiş ve modern cihazlarla hizmet vermektedir.

 esenyurt-su-tesisatcisi6

Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt Su Tesisatçısı bölgesi hizmetlerinde dünya tesisat sektöründe kullanılan cihaz sistemleri ve kameralı makineler ile hizmet vermektedir. Bu sayede de yapılarda kırma dökme yapmadan ve inşaat alanları oluşturulmadan çok kısa sürelerde en zor tesisat tamiratları bile çözüme kavuşturulmaktadır. İnsanlar artık hem çalışma hayatından dolayı hem de okul hayatından dolayı fazla vakit bulamamaktadır. Bu vakitsizlikte ve internet çağı hızında her işlemde böyle hızlı ve aynı zamanda kaliteli işlemler beklemektedir. Eskiden olan veya günümüzde cihaz kullanımı olmayan tesisat firmaları tarafından sunulan tesisat tamiratlarında günlerce tesisat tamiratının bitmesi beklenmektedir. Üstelik bu süre zarfında da tesisat sistemleri kullanılmamaktadır. Kimsenin bu kadar uzun süre boş yere evlerde beklemesi, iş yerlerinin tesisat tamirat süreleri boyunca kapalı kalması gibi lüksleri bulunmamaktadır. Bundan dolayı da teknolojik imkânlar tesisat tamiratlarında kullanılan sistemsel cihazları üretmektedir. Her tesisat arızasında ayrı olarak kullanılan bu cihazlar ile işlemler saatlik zaman bazlarında bitmekte üstelik eski usul tesisat çalışmalarından daha kaliteli olmaktadır. Esenyurt Su Tesisatçısı bölgesinde tüm tesisat işlemlerinde kullandığı bu sistemsel cihazlar ile kaliteli ve garantili işlemler sunmaktadır. Tesisat sistemlerinde oluşan arızaların bu cihazlar ile tamir edilmesinden sonra herhangi bir kullanıcı hatası olmaması durumunda tekrarlamasının imkanı olmamaktadır. Çünkü cihazlar ve makineler sorunların görünen kısımlarını tamir ettikleri gibi sorunların görünmeyen asıl kısımlarını da gün yüzüne çıkarmakta ve tamir edilmesini sağlamaktadır. Esenyurt Su Tesisatçısı hizmetlerinde sunulan tesisat çalışmalarından bazıları şunlar olmaktadır.

esenyurt-su-tesisatcisi7

Tesisat Tamiratlarında Teknolojik Cihazlar İle Tamiratlar Sunan Tesisat Firması

 • Her türlü tesisat sistemlerinde görülen su kaçağı problemlerinde akustik dinleme cihazları ve kameralı görüntüleme sistemleri kullanılarak tüm su kaçak bölgeleri kırmadan ve dökmeden bulunmakta ve yine kırma işlemleri olmadan tamir edilmektedir.
 • Esenyurt Su Tesisatçısı işlemlerinde yapılarda meydana gelen gider tıkanıklığı durumlarında kullanılan bilgisayarlı tıkanıklık açma robotları ile tıkanıklıklar açıldığı gibi tazyikli su makineleri ile gider boruları da yıkanarak borulardaki tüm yağlanmalar ve artık pislikler temizlenmekte koku problemleri giderilmektedir.
 • Doğal gaz tesisatlarında meydana gelen su kaçak problemlerinde de termal kameralar kullanılmaktadır. Doğal gaz tesisat borularındaki su kaçak alanları çok küçük alanlar olduğu için normal yollarla bulunmasının imkanı yoktur. Sadece termal kameralar ile bulunur ve kimyasal ilaçlar ile müdahale edilerek
 • Esenyurt Su Tesisatçısı kanal açma, petek temizleme, temiz su tesisatlarında pislik birikmesi, suların az gelmesi, sifon tamirleri ve tesisat sistemlerindeki her türlü arıza için özel ekipler ve son sistem cihazlar kullanarak hizmet vermektedir.

Kırma Dökme Olmadan Çok Uygun Fiyatlara Tesisat Tamiratları

esenyurt-su-tesisatcisi8

Esenyurt Su Tesisatçısı bölgesi hizmetleri dışında cihaz ve makine kullanımı olmadan hizmet veren tesisat firmaları da bulunmaktadır. Cihaz kullanımı olmayan bu tesisat firmaları ise en küçük tesisat işlemlerinden başlayarak tüm tesisat tamiratlarında kırma dökme yapmaktadır. Bu işlemler sonucunda ise yaşam alanlarında düzenler bozulduğu gibi tamirat fiyatları da son derece yüksek olmaktadır. Esenyurt Su Tesisatçısı tamirat fiyatları ile kıyaslanmayacak kadar yüksek olan bu işlemlerde tesisat tamirat ücretlerinin dışında bir de inşaat masrafları çıkmaktadır.

Garantili Tesisat Tamiratları İle Aynı Arızaları Tekrar Yaşamaya Son!…

esenyurt-su-tesisatcisi9

Esenyurt Su Tesisatçısı bölgesinin en kaliteli hizmetlerini verirken aynı zamanda cihaz kullanımı olan tesisat firmaları arasında da en son sistem cihazları ve orijinal tesisat makinelerini kullanmaktadır. Her tesisat tamiratı için ayrı usta ve ekip kullanan Esenyurt Su Tesisatçısı hizmetlerinde en kaliteli ve profesyonel tesisat hizmetleri haftanın 7 günü aralıksız olarak devam etmekte ve en uygun fiyat garantisi ile % 100 müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Su Tesisatçısı


 
Contact Person WhatsApp Tıkla
Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma    Beylikdüzü Su Tesisatçısı   Petek Temizliği    Beylikdüzü Tesisatçı