TurkCoder.TK
TIKANIKLIK AÇMA | Esenyurt Tesisat
0 532 636 91 15 | 0 850 532 91 64

Sosyal Medyada Biz}

TIKANIKLIK AÇMA

esenyurt-tikaniklik-acma1Tıkanıklık Konusu can sıkan, uğraşlardan ve belirli dönemlerde sağlığımızı tehdit edebilen durumlara neden olabilmektedir. Tıkanıklıkların belirli bir sebebi yoktur, insan kaynaklı ya da su üzerinden taşınan kireç gibi oluşumlardan meydana gelebilmektedir.. Bu yüzden tıkanıklık açma işlemleri bireysel olarak başarılamıyorsa ve sürekli olarak tıkanıklık devam ediyorsa Esenyurt Tıkanıklık Açma hizmetinden profesyonel bir yardım alınmalıdır.

Profesyonel Bir Tesisat Hizmeti

Profesyonel bir yardım Esenyurt Tıkanıklık Açma işlemlerinde itina, hassasiyet ve bir tesisatçının kendi evinde bu işi yapıyormuş gibi ilgiyle yapılmaktadır. Bu nedenle verilen Esenyurt Tıkanıklık Açma hizmetin akıbeti oldukça kuvvetli ve olumlu sonuçları vermektedir.

Esenyurt Tıkanıklık Açma işlemleri teknolojinin bugün geldiği noktada tesisat hizmeti için üretilen hizmetini kapsamaktadır. Yani gelişmiş cihazlar ile tıkanıklık işlemleri Esenyurt Tıkanıklık Açma işleminde detaylı bir şekilde ele alındığında;

esenyurt-tikaniklik-acma2

  • İlk önce gider borusundaki tıkanıklıkların yeri tespit edilir. Bu banyolarda, tuvaletlerde, klozetlerde, mutfak lavaboları ve diğer tüm boruların tıkanıklıkları için geçerli bir yöntemdir. Esenyurt Tıkanıklık Açma işlemi için herhangi bir kısıtlama alanı bulunmamaktadır.
  • Tıkanıklık açma işleminde tespit işlemi, özel kamera sistemi ile sağlanır. Tıkanıklığın olduğu boru içerisine kamera yavaşça sokulur. Bir tesisatçı ekrana gelen görüntüleri inceler ve borunun içerisindeki tüm pislikleri, kalıntı parçaları ve tıkanıklığın merkezine ulaşana kadar inceler.
  • Sonrasında temizlik işi boru içerisine uzatılan bir kablolu makine işlemi ile başlayacaktır. Bu makine ya sarmal ucu ile tıkanıklık maddesini geri getirecektir ya da oradaki tıkanıklığı parça parça haline getirerek, boru içerisinden tamamen temizlenecektir. Bu aşama borunun içerisinde kalan diğer kalıtınlar üzerinde de uygulanarak, borunun içi tamamen temiz ve pürüzsüz olarak devam etmektedir. Bu sayede Esenyurt Tıkanıklık Açma hizmeti, gereksiz bir kırma işlemi olmadan, klozetlerin ya da lavabo tezgahlarının sökülmesine ya da bir yerlerin kırılmasına gerek kalmadan, tıkanıklıklar giderilecektir.

Tıkanıklığı Açmada Kamera Ve Robot Makinenin Önemi

Tesisat hizmetinin bugünkü hizmeti kaba saba, kırma dökme ya da parçalama işleriyle değil, narin, yumuşak ve zararsız bir şekilde gerçekleştirme üzerine düzenlenmiştir. Bu yüzden Esenyurt Tıkanıklık Açma, istenilen ve beklenilen olumlu neticeleri tüm tesisat arızaları için başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Bunun yararları ise;

  • Müşterilerin evinde ve işyeri dahil olmak üzere ek bir masraftan kurtulmalarını sağlamaktadır.
  • Kırma ve dökme işlemi olmadığı için, işçilik, tadilat, boya ve uğraş gerektiren masraflar yoktur.
  • İşlem kesin etkiyle yapılır ve defalarca borunun içerisinde kalıntı kalıp kalmadığı kontrol edilir,
  • Tıkanıklık neredeyse temizlenir ve boru üzerinden giderilir.
  • Müşterilere tıkanıklığın neden olduğunu, hangi cisimlerin ya da etmenlerin tıkanıklığı oluşturabildiği söylenebilir.

Tüm bu etkenler ve nedenler Esenyurt Tıkanıklık Açma hizmetinin bir parçasını oluşturmaktadır. Bu yüzden verilen hizmetin, tıkanıklık derdiyle uğraşmak zorunda kalanlar adına büyük bir olumlu etkisi olmaktadır.

esenyurt-tikaniklik-acma3

Normal Yöntemlerle Tıkanıklık Açma Doğrumu?

Normal yöntemler bildiğimiz ve kendi uyguladığımız yöntemlerdir. Tıkanıklık açma işlemeleri için sürekli olarak denediğimiz durumlar olsa da her zaman etkisi olmamaktadır. Özellikle kimyasal açıcıların kullanması borulara zarar vermekte ve yıpratmaktadır. Bu nedenle çok sık kullanılmamaları gerekmektedir ki, klozet tıkanıklıkları için bu durum daha zahmetli ve sağlık açısından kötüdür. Pompaların kullanılması, demir çubuklarla zorlanılması gibi etmenlerde bu yöntemlerin arasındadır. Eğer yağ kalıntıları, yemek artıklar, çeşitli gözden kaçan cisimler, kıl parçaları, peçeteler, diş macunu kutuları ya da diş macunları gibi etmenlerden tıkanıklık oluşmuşsa zamanla taş gibi sert hale gelmektedir. Bu sert hali de normal yöntemlerle tıkanıklığı açmaya çalışmak, borulara zarar verebileceğinden bu seferde su kaçaklarıyla uğraşılmak zorunda kalınabilir.

Pimaş Tıkanıklığı Açma


 
Contact Person WhatsApp Tıkla
Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma    Beylikdüzü Su Tesisatçısı   Petek Temizliği    Beylikdüzü Tesisatçı