Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

Biz Kimiz?

Esenyurt Su Tesisatçısı Logo

Esenyurt Su Tesisatçısı Tesisat onarım ve bakım endüstrisindeki 20 yılı aşkın tecrübemizle,Esenyurt"taki en güvenilir ve saygın tesisat şirketlerinden biri olarak itibar kazandık.

Farklıyız! Çünkü? Bir tesisatçıyla randevu yaparken korkularınızı ve hayal kırıklıklarınızı anlıyoruz. Zamanında gelip gelmeyeceklerini ve biraz daha uzun sürerse onarımınızın ne kadara mal olacağını asla bilemezsiniz. Artık sorun değil! İş biraz daha uzun sürse bile aynı kalacak olan mülkünüze gitmeden önce size bir fiyat teklifi vereceğiz ve geç kalırsak size paranızı geri iade edeceğiz.

Esenyurt'daki tüm sıhhi tesisat, ısıtma ve elektrik servis itiyaçlarınız için Esenyurt Su Tesisatçısını çekinmeden bugün arayın ve ihtiyaçlarınızı hemen çözüme kavuşturun

İletişim

Profesyonel Personel Çalıştırıyoruz

Firmamızda çalıştırmış olduğumuz her bir personeli titizlikle seçiyor ve siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyoruz.

Personelimizde Aradığımız Özellikler:

  Sektöründe Geçmişe Dayalı Tecrübe Sahibi Olması
 Teknolojik Ekipmanları Kullanma Becerisi
 Müşterilerimize Karşı Kibar Ve Güler Yüzlü Olması
  7/24 Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilmesi

2000
Şirketimiz Kuruldu
Yaklaşık yirmi yıl önce iki kişilik bir şirket olarak işe başladık,çok geçmeden esenyurt ve çevresinde tanınan ve hızlı bir büyüme kayden şirket haline geldik.

2010
Hızlı Büyüme
Şirketimiz kurulduğu günden sonra büyümesini hızla artırarak servis araç sayısınıda iyileştirerek çalışma hayatına emin adımlarla devam etmiştir.

2020
Bölgesinde Etkin Güç
Bugün geldiğimiz noktada ise Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü Ve Büyükçekmece bölgelerinde etkin,tanınan ve tavsiye edilen kurumsal bir şirket haline gelmiştir.

+ Servis Hizmeti
+ Mutu Müşteriler
+ Tamamlanmış Büyük Proje