Esenyurt Esenkent Mahallesi Tesisatçısı
Esenyurt Esenkent Mahallesi Tesisatçısı

Esenyurt Esenkent Mahallesi Tesisatçısı

Yıllardır verdiğimiz hizmet ile Esenyurt Esenkent Mahallesi Tesisatçısı firması her zaman çok güvenli ve kaliteli hizmet vermekten sevinç duymaktadır.

Esenyurt Esenkent Mahallesi tesisatçısı

olarak firmamızın hizmet vermekte olduğu su tesisatı konusunda en kaliteli hizmetleri vermektedir. Noktasal ve kırmadan su kaçağı tespiti için son teknoloji ile siz müşterilerimize en kaliteli ve garantili hizmet vermekteyiz. Her zaman firmamız da 7/24 haftanın her günü hizmette sınır tanımadan çalışmaya devam etmekteyiz.

Esenyurt Esenkent Mahallesi Su Tesisatı Alanında A’dan Z’ye Güven

Su tesisatı ihtiyacınız olduğunda en yeni ve en pratik çözümleri ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli hizmeti vermekteyiz. Tesisat konusunda bütün İstanbul ilçelerine hizmet vermekteyiz. Su tesisat alanında bütün tesisatları yani, mutfak, tuvalet ve banyo gibi bütün ıslak zeminler için çok farklı çözümler ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Tesisat alanında çok başarılı, işinde uzman, tecrübeli, anında çözüm bulan, kaliteli, deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Her zaman su tesisatı alanında diğer firmalara nazaran en kısa zaman da tamir ve bakım yapmaktayız. Her su tesisatı için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Esenkent Mahallesi TesisatçısI Tesisat Hizmetleri ile Yanınızdayız

Firmamız olan Esenyurt Esenkent Mahallesi tesisatçısı olarak temiz su ve pis su tesisatında yeni fikirleri ve çözümleri ile yanınızda olmaktan gurur duymaktayız. Firmamızın su tesisatı alanında hizmetleri;

v  Tam yerinde tespit ederek kırmadan su kaçağı tespiti (su sızıntı bulma),

v  Tesisat tamiri,

v  Su kaçağı tespiti ,

v  Tıkanıklık açma (tıkalı gider açma),

v  Lavabo tıkanıklığı açma,

v  Tuvalet tıkanıklığı açma,

v  Banyo tıkanıklığı açma,

v  Mutfak lavabo tıkanıklığı açma,

v  Herhangi bir periyodik tesisat yenileme ve bakımı konularında hizmet vermeye devam etmektedir. Her zaman firmamız ile iletişime geçerek ve firmamızı ziyaret ederek su tesisatı hakkında bütün detayları öğrenebilirsiniz.

Su Tesisatı  Bakımı ve Tamiri Bizim İşimiz

İhtiyacınız olan bütün su tesisatı bakımı ve tamirinde çok kaliteli ve çok garantili hizmet vermekteyiz. Kırmadan su kaçağı tespiti; çok zor olan bir iş olmaktadır. Ama artık günümüz de kırmadan su kaçağının tespiti çok kolay olmaktadır. Her zaman firmamız da son teknolojiye uygun cihazlar ve aletler kullanılmaktadır.

Bundan dolayı kırmadan ve dökmeden çok rahat bir şekilde su kaçağı tespiti bulunmaktayız. Önemli olan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Eskiden su kaçağı bulmak için fayanslar kırılıp yapılmaktaydı. Artık böyle bir sistem olmamaktadır. Firmamızın çalışanları işinde uzman oldukları için çok pratik bir şekilde kırmadan su kaçağı tespitini yapmaktadır.

Firmamız da sadece kırmadan su kaçağı tespiti değil kırmadan noktasal su kaçağı tespiti işleminde yapmaktayız. Her zaman  firmamız da her türlü su tesisatı işlemleri yapılmaktadır.

Esenyurt Esenkent Mahallesi Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı tespiti gerçekleştiği andan itibaren pek çok ipucu vermektedir ve kendini belli etmektedir. Firmamız bu alanda en iyi hizmeti vererek her zaman yanınızda olmaktadır. Su kaçağı tespiti nasıl anlaşılır? Sırası ile;

v  Duvardan su gelir,

v  Altta oturan kişiler tarafından size bildirdiği zaman,

v  Alt kata su sızar,

v  Su borularında kaçak varsa,

v  Alt katın tavanında sararmalar varsa,

v  Su faturası normalden fazla geliyorsa,

v  Bütün musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönüyorsa,

v  Herhangi bir yer kırık değilse yerlerin ıslak olmasından ve daha bir çok şeyden anlaşılmaktadır.