Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçısı

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçısı Bir dolaba bağlı lavabo satın alınması durumunda, bağlantısı şirketimiz uzmanları için mesele olmayacaktır. Dolabın ve lavabonun boyutlarının, istenen montaj yerinin boyutlarına uyması önemlidir.

 Lavabonun montajı, yüksekliği.

 Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçısı Lavabonun yüksekliğinin, kullanan kişilerin kişisel tercihlerine göre tamamen bireysel olarak seçildiği unutulmamalıdır. Yani standart gösterge bir metredir. Yukarıda belirtilen hükmün müşteriye yararlı olmadığı durumlarda, Tesisatı Hizmetleri uzmanları lavaboyu kişisel isteklerine göre kuracaktır.

 Lavabo takma yöntemleri.

 Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçısı Bir lavabo kurmak için en yaygın ve alışılmış seçenek, onu braketlerle sabitlemektir. Bu sabitleme yöntemiyle, başlangıçta açıkça işaretler koymak gerekir ve ancak bundan sonra duvarı deldikten sonra dübeller girecektir. Bağlantının sağlam olduğu anda (lavabo sallanmıyor, yerinden devinim etmiyor), gider hatlarını, sifonu, mikseri bağlamanın zamanı geldi.

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçısı Bir kaide takılarak banyoya lavabo koymak da mümkündür. Aynı zamanda, kaide iki amaca servis edecektir: Hem lavabo için emin bir destek hem de göz alıcı bir dekoratif unsurdur. Lavabo kurmanın hala da orijinal bir yöntemi, lavabo, raf ve dolabın birleşimidir. 

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçısı İlk tasarım çözümü, farklı düş gücü sınırlarına ulaşabilir: seçim, hem regular kübik şekle hem de yüksek teknoloji tarzındaki hala orijinal bir kombinasyona düşebilir.

 Lavabonun takılması.

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçıları

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçıları  Lavabo kurulum fiyatı, lavabonun türünden, bireysel özelliklerinden ve sabitleme yönteminden ve karmaşıklığından doğrudan etkilenir. 

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçıları Bu alanda gerekli aletlere ve tecrübeye sahip olmadan lavaboyu siz yerleştirmeye çalışmanız tavsiye edilmez – sadece birinci derslik tesisatçımızı arayın. 

Santekhnika Providers şirketinin bir uzmanı, lavaboyu kısa bir zaman içinde kuracak ve ayrıca sıhhi tesisatı operasyonunun bütün konularında tecrübeli tavsiyeler sunacaktır.

 Lavabo ve lavabo kurmaya nereden başlamalı?

 Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçıları Su ve gider borularını lavaboya nasıl bağlarım? Bağlantı ve tahliye sınırları hangi yararlı yükseklikte bulunmalıdır? 

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçıları Bu sayısız sorunun cevabı birinci derslik uzmanlarımız tarafından kolaylıkla verilebilir. Banyodaki lavabonun bağlantı sınırları 550-650 milimetre yüksekliğe yerleştirilmelidir. 

Yani göz kalemi arasındaki ara yaklaşık 100-150 milimetredir. Gider sistemi, belirlenen 500-550 milimetre seviyesinde bulunmaktadır.

 Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçıları Aynı zamanda mutfak lavabo bağlantısının sınırları 500-600 milimetre seviyesinde sabitlenmiş ve gider sistemi 300-400 milimetre yüksekliğindedir. 

Lavabo zeminden 800-900 milimetre yüksekliğe monte edilir. Bu boyutların müşterinin tercihlerine bağlı olarak kolayca değiştirilebileceği unutulmamalıdır, çünkü bunların her biri aile üyelerinin bireysel özelliklerine bağlıdır. 

Ancak lavabonun banyoda rahat kullanımı için önünde en az 70 santimetre boş alan bırakılmalıdır.

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçıları Belirli tipte banyo lavaboları vardır: duvara monte, kaide veya gömme. Birinci tipteki lavabolar, belirli bağlantı elemanları ile duvara sabitlenir. 

Çoğu vakit, bu tür lavabolar ufak banyolara kurulur, çünkü bir çamaşır makinesini böyle bir lavabonun altına, ilave boş yer kaplamadan güvenle koyabilirsiniz. Bu durumda sifona hususi dikkat gösterilmelidir.

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Su Tesisatçıları  Kaide olarak, bir kaide üzerine kurulu bir lavabo, zeminden 700-800 milimetre yükseklikte bulunur ve bu an her vakit dikkate alınmalıdır. 

Bu tür lavabolar estetik bir görünüme, renklere sahiptir ve kaide, asılı lavabolar hakkında söylenemeyecek kadar estetik olmayan bir sifonu kendi içinde gizleyebilmektedir.

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Tesisatçı

 Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Tesisatçı Nihayet tip lavabolar, yani yerleşik olanı bir dolabın üzerine monte edilir, tezgahı keser – bu tür lavabolar, başka lavabo türlerinden farklı olarak, braketler kullanılarak duvarlara tutturulmaz. 

Ayrıca çeşitli boyutlarda gelirler. Lavaboların malzemesi varsıl ve çeşitlidir ve taş, steel, cam veya seramik olsun montaj şeklini hiçbir şekilde etkilemez.

 Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Tesisatçı Banyoda bulunan lavaboların bir mikserin varlığıyla ayırt edildiğine dikkat edilmelidir. Mikserli lavabolar hususi bir bağlantı deliği ile ayırt edilir – bu tür bir ürünü satın alırken yararlı bir mikser ve sifon bulmanız önerilir. Kurulumun başında sırayla lavaboya takılırlar. Lavabonun doğrudan kurulumundan evvel bağlantıyı yapmak hala iyidir.

 Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Tesisatçı Duvara monte lavabolar sağlam duvarlara tutturulmuştur. Fayans kaplama olsa bile, duvarlarınız alçı levhadan yapıldığında duvara monte lavabolar kurmanızı önermiyoruz. 

Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Tesisatçı Su temini ve gider borularının temininin açık olmaması gerektiğine dikkat edilmelidir, çünkü lavabo dolabını kurarken, çoğu vakit aşırı derecede özensiz görünen birkaç ilave kesim yapılması gerekecektir.

 Tezgahın içine bir lavabonun montajı.

 Esenyurt Güzelyurt Mahallesi Tesisatçı Santekhnika Providers şirketinin çalışanları, çeşitli hammaddelerden yapılmış tezgahları işliyor: tabii ve yapay taş, sunta (ayrıca lamine), ahşap. Lavabo malzemesi de mühim değildir. Tipik olarak hepsi şunlardan yapılır:

  • Paslanmaz çelik;
  • Suni taş;
  • Kompozitler.